hava 22° Orta
SON DAKİKA

CANLI SONUÇLAR

Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi
22:00
Atalanta BC Atalanta BC
22:00
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
12:45
Tottenham Tottenham
1 : 1
Newcastle United FC Newcastle United FC
19:00
VfL Germania 1894 VfL Germania 1894
0 : 8
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:30
1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
15:30
Van Spor FK Van Spor FK
15:30
Iğdır FK Iğdır FK
15:30
Kastamonuspor Kastamonuspor
Hollanda - Eredivisie
19:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
19:45
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
İtalya - Serie A, Kadınlar
17:00
Ternana Ternana
17:00
SSC Napoli SSC Napoli
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
LR Vicenza LR Vicenza
21:30
Calcio Padova Calcio Padova
Portekiz - U23 Taca Revelacao
17:00
Torreense U23 Torreense U23
17:00
Estoril Praia Estoril Praia
19:30
FC Famalicao FC Famalicao
19:30
Sporting Braga Sporting Braga
Rusya - 2. Liga, Division A
16:30
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
16:30
SK Rotor SK Rotor
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
2 : 2
FK Angusht Nazran FK Angusht Nazran
16:00
FC Alania Vladikavkaz-2 FC Alania Vladikavkaz-2
1 : 2
Stroitel Kamensk Stroitel Kamensk
18:00
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
18:00
FK Biolog Novokubansk FK Biolog Novokubansk
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:00
Hajer FC Hajer FC
19:00
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
ABD - US Open Kupası
02:00
Charleston Battery Charleston Battery
0 : 0
Atlanta United FC Atlanta United FC
03:05
New York City FC II New York City FC II
0 : 3
New Mexico United New Mexico United
03:30
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
4 : 0
FC Tulsa FC Tulsa
05:00
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
4 : 3
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
05:30
Los Angeles FC Los Angeles FC
3 : 0
Loudoun United Fc Loudoun United Fc
ABD - USL Lig 2
01:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
4 : 2
ST Petersburg FC ST Petersburg FC
01:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
0 : 3
North Carolina FC North Carolina FC
02:00
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
1 : 5
Lionsbridge FC Lionsbridge FC
02:30
West Chester United Usl2 West Chester United Usl2
2 : 2
Philadelphia Lone Star Usl2 Philadelphia Lone Star Usl2
18:00
Flint City Bucks Flint City Bucks
18:00
Union FC Macomb Union FC Macomb
23:00
Black Rock FC Black Rock FC
23:00
Vermont Green FC Vermont Green FC
23:30
Athens United Athens United
23:30
Birmingham Legion FC 2 Birmingham Legion FC 2
23:30
Charlotte Independence 2 Charlotte Independence 2
23:30
Wake FC Wake FC
ABD - USL W Ligi
01:30
Swan City SC Swan City SC
5 : 2
Brooke House FC Brooke House FC
02:00
Eagle FC Eagle FC
11 : 0
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
04:00
Colorado Storm Colorado Storm
1 : 0
Flatirons FC Flatirons FC
04:30
Olympic Club Olympic Club
3 : 2
Marin FC Alliance Marin FC Alliance
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
19:30
TSV Nuremberg-Buch TSV Nuremberg-Buch
19:30
Wurzburger FV Wurzburger FV
19:30
TSV Seebach TSV Seebach
19:30
VFR Garching VFR Garching
19:30
TSV 1880 Wasserburg TSV 1880 Wasserburg
19:30
SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
19:30
Grossbardorf Grossbardorf
19:30
FC Coburg FC Coburg
19:30
Kempten Kempten
19:30
Turkspor Augsburg Turkspor Augsburg
19:30
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
19:30
TSV 1865 Dachau TSV 1865 Dachau
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
ETB SW Essen ETB SW Essen
20:30
FC Buderich 02 FC Buderich 02
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:00
FC Karbach FC Karbach
20:00
SV Auersmacher SV Auersmacher
20:15
FV Dudenhofen FV Dudenhofen
20:15
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
1 : 1
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Belgrano CA Belgrano
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
21:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Barracas Central Reserve CA Barracas Central Reserve
21:00
Boca Juniors Boca Juniors
21:00
CA Talleres de Cordoba Reserve CA Talleres de Cordoba Reserve
21:00
CA Huracan CA Huracan
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
CA Sarmiento de Junin CA Sarmiento de Junin
21:00
CA Tigre Reserve CA Tigre Reserve
Arjantin - Primera C
21:30
Yupanqui Yupanqui
21:30
CSDC Espanol CSDC Espanol
21:30
CA Claypole CA Claypole
21:30
CA Atlas CA Atlas
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
1 : 0
Newells Old Boys Newells Old Boys
Arjantin - Torneo Federal A
21:30
CSB Atenas CSB Atenas
21:30
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Valentine FC Valentine FC
13:00
Newcastle Olympic FC Newcastle Olympic FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:15
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
13:15
FV Emerging FV Emerging
Azerbaycan - Birinci Lig
15:00
MOIK BAKU MOIK BAKU
15:00
Imisli FK Imisli FK
15:00
Shamakhi FK Shamakhi FK
15:00
Araz Saatli Araz Saatli
15:00
ENERGETIK MINGECHEVIR ENERGETIK MINGECHEVIR
15:00
FK GARADAG LOKBATAN FK GARADAG LOKBATAN
15:00
Irevan Irevan
3 : 8
Karvan Yevlakh Karvan Yevlakh
15:00
Difai Agsu Difai Agsu
15:00
Zaqatala FK Zaqatala FK
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
3 : 2
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22:00
CD Real Tomayapo CD Real Tomayapo
22:00
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
17:30
HNK Tomislav Tomislavgrad HNK Tomislav Tomislavgrad
17:30
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
18:30
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
18:30
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
18:30
Bratstvo Gracanica Bratstvo Gracanica
18:30
BFK Simm Bau BFK Simm Bau
18:30
Celik Zenica Celik Zenica
18:30
NK Jedinstvo Bihac NK Jedinstvo Bihac
18:30
FK Gornji Rahic FK Gornji Rahic
18:30
FK Buducnost Banovici FK Buducnost Banovici
18:30
FK GORAZDE FK GORAZDE
18:30
OFK GRADINA SREBRENIK OFK GRADINA SREBRENIK
18:30
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
18:30
Zvijezda Gradacac Zvijezda Gradacac
18:30
FK RADNIK HADZICI FK RADNIK HADZICI
18:30
NK Stupcanica Olovo NK Stupcanica Olovo
Botsvana - Premier Lig
16:00
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
16:00
Security Systems FC Security Systems FC
16:00
Masitaoka FC Masitaoka FC
16:00
Sua Flamingoes Sua Flamingoes
16:00
Township Rollers Township Rollers
4 : 1
Bdf Xi Bdf Xi
16:00
Matebele Matebele
16:00
Holy Ghost Holy Ghost
16:00
Gaborone United Gaborone United
16:00
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
16:00
Orapa United Orapa United
16:00
Vtm FC Vtm FC
19:00
Eleven Angels Eleven Angels
19:00
Tafic FC Tafic FC
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
0 : 0
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
02:00
Serra FC ES Serra FC ES
1 : 0
Democrata SL MG Democrata SL MG
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
21:00
Duque De Caxias RJ Duque De Caxias RJ
Brezilya - Copa do Brasil
01:30
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
3 : 0
Sousa EC PB Sousa EC PB
03:30
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
3 : 3
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
Brezilya - Paulista, Kadınlar
01:30
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
4 : 1
Taubate SP Taubate SP
21:00
Pinda Sport Clube SP Pinda Sport Clube SP
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
Brezilya - Roraimense
02:00
River EC RR River EC RR
1 : 1
Nautico RR Nautico RR
04:00
Monte Roraima RR Monte Roraima RR
1 : 2
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
21:00
America MG America MG
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
Fluminense Rj Fluminense Rj
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
21:00
Cruzeiro MG Cruzeiro MG
22:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
22:00
Goias EC GO Goias EC GO
22:00
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
22:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
23:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
23:00
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
Bulgaristan - Parva Liga
16:00
FC Krumovgrad FC Krumovgrad
0 : 1
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
18:30
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
3 : 0
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
Çekya - kupa
19:00
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
0 : 0
Sparta Prague Sparta Prague
Çekya - MSFL
17:00
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
2 : 0
FK Hodonin FK Hodonin
18:00
1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
18:00
SK Unicov SK Unicov
18:00
FK Blansko FK Blansko
18:00
Slovacko B Slovacko B
18:30
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
18:30
FK Frydek Mistek FK Frydek Mistek
18:30
CSK Uhersky Brod CSK Uhersky Brod
18:30
MFk Karvina B MFk Karvina B
18:30
TJ Tatran Bohunice TJ Tatran Bohunice
18:30
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
18:30
TJ Start Brno TJ Start Brno
18:30
FC Hlucin FC Hlucin
19:00
SK Hranice SK Hranice
19:00
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
2 : 2
Changchun Yatai Changchun Yatai
15:00
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
2 : 0
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
Ekvador - LigaPro Primera A
23:30
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
23:30
CD Universidad Catolica del Ecuador CD Universidad Catolica del Ecuador
Ekvador - Serie B
00:30
Cuniburo FC Cuniburo FC
0 : 0
San Antonio FC San Antonio FC
03:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
1 : 1
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
23:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
23:00
CD Independiente Juniors CD Independiente Juniors
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
05:00
Alianza FC San Salvador Alianza FC San Salvador
2 : 1
CD Fas CD Fas
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
FC SHIRAK GYUMRI 2 FC SHIRAK GYUMRI 2
16:00
FC Syunik FC Syunik
Estonya - Premium Liiga
19:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
0 : 0
Nomme Kalju Nomme Kalju
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
0 : 1
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
1 : 3
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
18:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
1 : 0
IF Gnistan IF Gnistan
20:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
20:00
FC Inter Turku FC Inter Turku
Finlandiya - Ykkonen
18:30
FC Jazz FC Jazz
18:30
VIFK VIFK
18:30
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
18:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
18:30
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
18:30
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
19:00
Atlantis FC Atlantis FC
19:00
KPV Kokkola KPV Kokkola
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Japs Japs
2 : 1
Turun Palloseura Turun Palloseura
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Lions Accra Lions
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Dreams FC Dreams FC
2 : 0
Legon Cities FC Legon Cities FC
Hırvatístan - Hırvat Kupası
19:00
HNK Rijeka HNK Rijeka
0 : 2
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
15:00
Eastern SC Eastern SC
15:00
Hong Kong FC Hong Kong FC
İsveç - İsveç Kupası
19:45
Astorps FF Astorps FF
19:45
Eskilsminne IF Eskilsminne IF
20:00
Tidaholms Goif Tidaholms Goif
20:00
Jönköping Södra Jönköping Södra
20:30
Enskede IK Enskede IK
20:30
FC Arlanda FC Arlanda
İsveç - Superettan
20:00
Orgryte IS Orgryte IS
20:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
20:00
Helsingborg IF Helsingborg IF
20:00
Skovde AIK Skovde AIK
20:00
Osters IF Osters IF
20:00
Landskrona Bois Landskrona Bois
20:00
Östersund FK Östersund FK
20:00
Gefle IF Gefle IF
20:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
20:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
Japonya - J. Lig Kupası
13:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
0 : 2
Albirex Niigata Albirex Niigata
13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2 : 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
13:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
2 : 3
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
13:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
2 : 0
Kashima Antlers Kashima Antlers
13:00
Yokohama FC Yokohama FC
1 : 3
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
13:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
1 : 1
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
13:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
1 : 1
Vissel Kobe Vissel Kobe
13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
1 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
13:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
1 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
0 : 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Kanada - Kanada Şampiyonası
02:00
Toronto FC Toronto FC
8 : 1
CS Saint-Laurent CS Saint-Laurent
05:30
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
0 : 1
Cavalry FC Cavalry FC
Kazakistan - Birinci Lig
14:00
Akzhaiyk Uralsk Akzhaiyk Uralsk
14:00
Khan Tengri FC Khan Tengri FC
16:00
Taraz Taraz
16:00
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
16:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
16:00
SD Family FC SD Family FC
Kolombiya - Primera B
03:00
Llaneros FC Llaneros FC
1 : 1
Union Magdalena Union Magdalena
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Yeoju FC Yeoju FC
09:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
Busan I Park Busan I Park
2 : 3
Cheonan City FC Cheonan City FC
13:30
Gimpo FC Gimpo FC
2 : 1
Seongnam FC Seongnam FC
13:30
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
2 : 0
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
Kosova - Kosovo FA Kupası
16:00
FC Ballkani FC Ballkani
2 : 2
FC Prishtina FC Prishtina
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası
20:00
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
20:00
Voska Sport Voska Sport
Litvanya - LFF Kupası
18:00
Klaipedos FSM Klaipedos FSM
18:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
19:00
FK Jonava FK Jonava
19:00
FK Atmosfera FK Atmosfera
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Al Tadamon Sour Al Tadamon Sour
0 : 1
Shabab Al Sahel Shabab Al Sahel
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:30
Puskas Akademia Felcsut Puskas Akademia Felcsut
17:30
MTK Hungaria FC MTK Hungaria FC
Mali - Ligue 1
19:30
AS Korofina AS Korofina
19:30
Usfas Bamako Usfas Bamako
Mısır - 2. Division A
17:00
El Terasanah El Terasanah
2 : 3
Haras El Hodood Haras El Hodood
17:00
Sporting Alexandria Sporting Alexandria
17:00
Montakhab El Suez Montakhab El Suez
Norveç - 1. Division
20:00
Bryne FK Bryne FK
20:00
Aalesunds FK Aalesunds FK
20:00
Egersunds IK Egersunds IK
20:00
Levanger FK Levanger FK
20:00
Kongsvinger IL Fotball Kongsvinger IL Fotball
20:00
Mjondalen IF Mjondalen IF
20:00
Ranheim Ranheim
20:00
Stabaek IF Stabaek IF
20:00
Sogndal Fotball Sogndal Fotball
20:00
Raufoss Raufoss
20:00
Asane Fotball Asane Fotball
20:00
Valerenga IF Valerenga IF
Özbekistan - Pro Liga
16:00
PFC Shurtan PFC Shurtan
1 : 0
Xorazm Fk Urganch Xorazm Fk Urganch
Paraguay - 2.Lig
21:30
12 de Junio de Villa Hayes 12 de Junio de Villa Hayes
21:30
Martin Ledesma Martin Ledesma
21:30
Carapegua Carapegua
21:30
CA Colegiales CA Colegiales
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
2 : 1
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
03:00
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
5 : 0
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
21:30
Sol De America Sol De America
21:30
Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion
Romanya - Liga 3
18:00
CSM Focsani 2007 CSM Focsani 2007
18:00
Csm Bucovina Radauti Csm Bucovina Radauti
18:00
ACS FC Bacau ACS FC Bacau
18:00
AFC Metalul Buzau AFC Metalul Buzau
18:00
SC Popesti Leordeni SC Popesti Leordeni
18:00
Cs Afumati Cs Afumati
18:00
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
18:00
CS Dinamo Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
18:00
Asc Olimpic Zarnesti Asc Olimpic Zarnesti
18:00
Scm Ramnicu Valcea Scm Ramnicu Valcea
18:00
ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
18:00
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
18:00
Acso Filiasi Acso Filiasi
18:00
FC Bihor Oradea FC Bihor Oradea
18:00
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
18:00
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
18:00
CS Unirea Ungheni 2018 CS Unirea Ungheni 2018
18:00
Scm Zalau Scm Zalau
18:00
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
18:00
FC Muscelul Campulung FC Muscelul Campulung
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
1 : 1
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Dodoma FC Dodoma FC
0 : 4
Young Africans SC Young Africans SC
Tunus - Lig 1
17:30
As Soliman As Soliman
1 : 0
AS Marsa AS Marsa
17:30
Us Tataouine Us Tataouine
2 : 1
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
Uluslararası Gençlik Ligi - U18 Hazırlık Maçları
13:30
Almanya Almanya
1 : 1
Danimarka Danimarka
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
18:30
Danimarka Danimarka
18:30
Almanya Almanya
Vietnam - V-Ligi
14:00
Nam Dinh FC Nam Dinh FC
2 : 4
Hai Phong FC Hai Phong FC
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
0 : 1
Viettel Fc Viettel Fc
14:00
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
1 : 2
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
Yunanistan - Süper Lig 2
14:00
Giouchtas Giouchtas
0 : 0
Diagoras Diagoras
16:00
APO Levadeiakos FC APO Levadeiakos FC
16:00
AEK Athens B AEK Athens B
16:00
Athens Kallithea FC Athens Kallithea FC
16:00
PAE PS Kalamata PAE PS Kalamata
16:00
GS Ilioupoli GS Ilioupoli
0 : 0
Ionikos Nikea Ionikos Nikea
16:00
Anagennisi Karditsas 1904 Anagennisi Karditsas 1904
2 : 4
PAOK Thessaloniki B PAOK Thessaloniki B
16:00
P.O.T Iraklis P.O.T Iraklis
1 : 2
Kampaniakos Kampaniakos
16:00
Kozani FC Kozani FC
4 : 1
Eolikos Eolikos
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Greenfuel FC Greenfuel FC
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Hwange Colliery FC Hwange Colliery FC
16:00
ZPC Kariba ZPC Kariba
16:00
Yadah FC Yadah FC
16:00
FC Platinum FC Platinum
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
16:00
Caps United FC Caps United FC
16:00
Simba Bhora FC Simba Bhora FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Telone FC Telone FC
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
16:00
Chegutu Pirates FC Chegutu Pirates FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 37 64 99
2 Fenerbahçe 37 62 96
3 Trabzonspor 37 17 64
4 Rams Başakşehir 37 10 58
5 Beşiktaş 37 6 56
6 Kasımpaşa 37 -4 53
7 Corendon Alanyaspor 37 3 51
8 EMS Yapı Sivasspor 37 -8 51
Detaylı Puan Durumu