AUZEF telafi sınavı ne zaman? AUZEF yarıyıl sonu sınav takvimi

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi ile yarıyıl sonu sınav tarihi paylaşılmıştı. AUZEF Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) ağustos ayının ilk haftasında yapılacak. Peki, AUZEF telafi sınavı ne zaman?..

Yayınlanma: Güncelleme: 5 views

AUZEF telafi sınavı ne zaman? AUZEF yarıyıl sonu sınav takvimi

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi ile yarıyıl sonu sınav tarihi paylaşılmıştı. AUZEF Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) ağustos ayının ilk haftasında yapılacak. Peki, AUZEF telafi sınavı ne zaman?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Yarıyıl Sonu (Bitirme) sınavları ardından gözler telafi sınavına çevrildi. Üniversite yayımladığı takvimle telafi sınavı oturumları duyuruldu.K7QpQwF2RkGMrni51FqAcw

AUZEF TELAFİ SINAVI NE ZAMAN? AUZEF Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) 3 – 4 Ağustos 2024 tarihlerinde uygulanacak.

AUZEF mezuniyete üç ders sınavı 14 Eylül 2024 tarihinde uygulanacak.

dj4K3G2w8029ZKomoS6aQA

AUZEF SINAVINA KİMLER GİREBİLİR?

Bütünleme sınavları koşulları yerine getirmesine rağmen bitirme sınavına giremeyen veya girdiği halde başarısız (FF) ya da koşullu başarılı (DD) ve (DC) harf notu alan öğrenciler için bitirme sınavından sonra yapılır. Koşullu başarılı (DD) ve (DC) harf notu alan öğrenciler bu derslerden Bütünleme sınavına girer ve sınavda başarısız olur (FF) ise ders harf notu son girdiği sınava göre belirlenir ve FF olarak kalır. Bütünleme sınav oturumlarında koşullu başarılı (DD) ve (DC) harf notu olan derslerden yeni harf notunun oluşması istenmiyorsa sınav cevap optiklerinde ilgili derse ait sütun işaretlememelidir. Mezuniyete hak kazanmış öğrenciler, bitirme sınavından sonra koşullu başarılı oldukları (DD) ve (DC) harf notları için Bütünleme sınavına giremez.

Türkçü Haber

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.