Aile Destek ödemesi uzatıldı mı, bitti mi? (Aile Destek Programı ödemelerinde son durum)

Aile destek ödemeleri son ödeme tarihi hak sahipleri tarafından araştırılıyor. İki yıldır devam eden uygulamadan yararlanan vatandaşlar, yapılan açıklamaları yakından takip ediyor. Peki, Aile Destek ödemesi bitti mi, uzatıldı mı?..

Yayınlanma: Güncelleme: 1 views

Aile Destek ödemesi uzatıldı mı, bitti mi? (Aile Destek Programı ödemelerinde son durum)

Aile destek ödemeleri son ödeme tarihi hak sahipleri tarafından araştırılıyor. İki yıldır devam eden uygulamadan yararlanan vatandaşlar, yapılan açıklamaları yakından takip ediyor. Peki, Aile Destek ödemesi bitti mi, uzatıldı mı?

İhtiyaç sahibi ailelere 12 ay boyunca destek sağlayan Aile Destek Programı, süresi temmuz ayında dolacak. Daha önce bir kez uzatılan Aile Destek Programı 2022 yılında başlatılmıştı. Uygulamanın bir kez daha uzatılıp uzatılmayacağını merak eden ihtiyaç sahipleri yapılan açıklamaları yakından takip ediyor.
Yapılan açıklamaya göre, 12 aylık ödeme döneminin son ödemesi 2024 yılı Haziran ayı için olup bu dönemin ödemesi takip eden Temmuz ayında gerçekleştirilerek söz konu destek programı sona erecek.
vRnDz1gO1UOEmpU4csycGA
Eğer bir uzatma kararı alınmazsa, aile destek programı kapsamındaki ödemelerin son kez 2024 Temmuz ayında yapılması öngörülüyor
KUECzTBsn0GuYDIH7artiw
Aile Destek Programı kapsamında ailelere yapılacak ödemeler hanede kişi başına düşen aylık gelire göre belirleniyor. Aile Destek Programı Haziran ödemelerinin, ayın 15’i ile 31’i arasında yapılması bekleniyor. Haziran ayı Aile Destek ödemelerinin ay ortasında yatması öngörülüyor.

Türkçü Haber

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.